Hakkımızda

Hakkımızda

Turizm sektöründe 20 yıla yakın deneyimimizi Anatolian Consulting firmamızda hayata geçirmeye karar verdik. Siz değerli partnerlerimize danışmanlık yapmak ve değişik sektörlerde kendisine en uygun olan işi bulmak isteyen personele de destek olmak amacıyla firmamız çalışmalarına başladı.

Çağımızın en büyük problemlerinden biri olan istihdam sorununa hızlı, etkili ve çağın gereklerine uygun bir bilişim teknolojisiyle çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Hem danışmanlığını yaptığımız iş ortaklarımızın hem de kendilerine istihdam olanağı sağladığımız personelin tüm ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmekteyiz ve 7/24 destek sunmaktayız.

Türkiye dışında Amerika, Kanada, Avrupa’nın bir çok ülkesinde, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve daha bir çok ülkede faaliyet göstermekteyiz. İş ortaklarımızın hiçbir kayıp yaşamadan en kısa sürede en etkili yöntemlerle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Emeğin kutsallığını temel prensibimizdir.

Bu nedenle bizimle beraber yola çıkacak tüm iş arkadaşlarımızın sorunlarını ve haklarını en iyi şekilde koruyup gerekli desteği sunmaktayız.

2018
Açılış

Antalya ofisinin açılışı

2018
İş Birlikleri

Orta Asya ülkelerinin hepsinde çözüm ortakları, turizm üniversiteleri, turizm kolejleri ve bölge resmi istihdam kurumları ile işbirliği sözleşmelerinin yapılması.

2019
Kırgızistan

Kırgızistan ofisinin açılışı

2019
Polonya

Polonya ofisinin açılışı

2021
Kazakistan

Kazakistan ofisinin açılışı